boystuff.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Chouchin 1 Pendel, orange
Se flere billeder
Foscarini

Chouchin 1 Pendel, orange

6.053,00 kr
Annonce Køb her
PrisMatchPrisMatch
Fri fragt over kr. 799Fri fragt over kr. 799
Hurtig levering 1-3 dageHurtig levering 1-3 dage
14 dages returret14 dages returret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Foscarini Chouchin 1 Pendel, orange. Kategori: Brands > Foscarini. Pris: 6053.00 kr. Chouchin 1 pendel fra Foscarini Foscarini Chouchin 1 pendel designet af Ionna Vautrin. Chouchin 1 er en del af Chouchin familien, som er en ny serie, med en samling af tre pendler lavet af mundblæst glas i forskellige former, størrelser og farver. Chouchi Køb hos Lamper.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Chouchin 1 Pendel, orange.

Hvad koster Chouchin 1 Pendel, orange?

Chouchin 1 Pendel, orange koster 6.053,00 kr.

Hvilket mærke står bag Chouchin 1 Pendel, orange?

Chouchin 1 Pendel, orange er fra mærket Foscarini.

Hvad er EAN / Produktid for Chouchin 1 Pendel, orange?

EAN / Produktid for Chouchin 1 Pendel, orange er FN210071E_53.

Hvilken kategori tilhører Chouchin 1 Pendel, orange?

Chouchin 1 Pendel, orange findes i kategorien Brands > Foscarini.

Hvor kan jeg købe Chouchin 1 Pendel, orange?

Du kan købe Chouchin 1 Pendel, orange hos Lamper.dk.

Du er måske interesseret i