boystuff.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Birdie Tavolo Large, hvid
Se flere billeder
Foscarini

Birdie Tavolo Large, hvid

3.613,00 kr
Annonce Køb her
PrisMatchPrisMatch
Fri fragt over kr. 799Fri fragt over kr. 799
Hurtig levering 1-3 dageHurtig levering 1-3 dage
14 dages returret14 dages returret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Foscarini Birdie Tavolo Large, hvid. Kategori: Brands > Foscarini. Pris: 3613.00 kr. Foscarini Birdie Tavolo Large bordlampe, hvid - designet af Ludovica & Roberto Palomba. Birdie Tavolo er en smart bordlampe, som ville egne sig godt på natbordet ved siden af sengen eller på skænken i stuen. Birdie Tavolo er lavet i polycabonat og alumini Køb hos Lamper.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Birdie Tavolo Large, hvid.

Hvad koster Birdie Tavolo Large, hvid?

Birdie Tavolo Large, hvid koster 3.613,00 kr.

Hvilket mærke står bag Birdie Tavolo Large, hvid?

Birdie Tavolo Large, hvid er fra mærket Foscarini.

Hvad er EAN / Produktid for Birdie Tavolo Large, hvid?

EAN / Produktid for Birdie Tavolo Large, hvid er 221001S 10.

Hvilken kategori tilhører Birdie Tavolo Large, hvid?

Birdie Tavolo Large, hvid findes i kategorien Brands > Foscarini.

Hvor kan jeg købe Birdie Tavolo Large, hvid?

Du kan købe Birdie Tavolo Large, hvid hos Lamper.dk.

Du er måske interesseret i