boystuff.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

-30%
Ido gulvlampe, brun
Se flere billeder
Hübsch

Ido gulvlampe, brun

UDSALG
949,00 kr1.349,00 kr
Annonce Køb her
PrisMatchPrisMatch
Fri fragt over kr. 799Fri fragt over kr. 799
Hurtig levering 1-3 dageHurtig levering 1-3 dage
14 dages returret14 dages returret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Hübsch Ido gulvlampe, brun. Kategori: Brands > Hübsch. Tilbud: nu 949.00 kr. (regalo 30% fra 1349.00 kr.) Hübsch Ido gulvlampe, brun Gulvlampen Ido er med sin robuste konstruktion af metal kombineret med elegante glaselementer en iøjnefaldende blanding af industrielt design og funktionel belysning. Solide hjul på lampens base gør den nem at flytte, så du kan Køb hos Lamper.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Ido gulvlampe, brun.

Hvad koster Ido gulvlampe, brun?

Ido gulvlampe, brun koster 949,00 kr.

Hvilket mærke står bag Ido gulvlampe, brun?

Ido gulvlampe, brun er fra mærket Hübsch.

Hvad er EAN / Produktid for Ido gulvlampe, brun?

EAN / Produktid for Ido gulvlampe, brun er 962002.

Hvilken kategori tilhører Ido gulvlampe, brun?

Ido gulvlampe, brun findes i kategorien Brands > Hübsch.

Hvor kan jeg købe Ido gulvlampe, brun?

Du kan købe Ido gulvlampe, brun hos Lamper.dk.

Er Ido gulvlampe, brun på tilbud?

Ja, Ido gulvlampe, brun er sat ned fra 1.349,00 kr til 949,00 kr – en besparelse på 30%.

Du er måske interesseret i