boystuff.dkTILBUD
Bluetooth gateway hub
Se flere billeder
MrPerfect.dk

Bluetooth gateway hub

150,00 kr
Annonce Køb her
2+2 års garanti2+2 års garanti
Fri fragt over kr. 500Fri fragt over kr. 500
Dag til dag leveringDag til dag levering
30 dages fortrydelsesret30 dages fortrydelsesret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Bluetooth gateway hub. Kategori: Zigbee. Pris: 150.00 kr. Med denne Bluetooth gateway hub samler du alle dine Bluetooth-enheder i én smart løsning, som du kan styre både hjemmefra og når du er ude af huset. Hubben fungerer som bindeled mellem dine Bluetooth-produkter og din smartphone, og giver dig fuld kontrol Køb hos MrPerfect.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Bluetooth gateway hub.

Hvad koster Bluetooth gateway hub?

Bluetooth gateway hub koster 150,00 kr.

Hvad er EAN / Produktid for Bluetooth gateway hub?

EAN / Produktid for Bluetooth gateway hub er 35835.

Hvilken kategori tilhører Bluetooth gateway hub?

Bluetooth gateway hub findes i kategorien Zigbee.

Hvor kan jeg købe Bluetooth gateway hub?

Du kan købe Bluetooth gateway hub hos MrPerfect.dk.

Du er måske interesseret i